Sosyal medya reklam platformu Bumads’i 23 Kasım Çarşamba akşamı Hilton Convention Center’da düzenlenen gecede önemli markalar ve reklam dünyasına yön veren ajanslar ile buluşturduk.

Kreatif ajanslardan, medya planlama ve satınalma ajanslarına, dijital ajanslardan son yılların yükselen trendi sosyal medya ajanslarına kadar reklam dünyasına yön veren isimlerin bir araya geldiği gecede Hürriyet İnternet Grubu’nun yeni sosyal medya reklam platformu Bumads ilk kez sahneye çıktı.

Hürriyet İnternet ve Bilgi Teknolojileri Grup Başkanı Ahmet Dalman, Hürriyet İnternet Grubu Başkan Yardımcısı Erhan Acar, Wanda Digital’den İsmail Özdemir ve  Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Yüce Zerey Bumads gecesinde konuşmacı olarak yer aldı.

Bumerang Ödülleri Sahiplerini Buldu

Hürriyet Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın da katıldığı gecede nitelikli blog ve seçkin web sitesi ağı Bumerang ödülleri sahiplerini buldu.
Bumads Gecesi’nde birinci olan blog ve web sitesi sahipleri ödüllerine kavuşurken, 6 kategoride finale kalan blog yazarları ise özel bir plaket ile onurlandırıldı.

İşte Bumerang Ödüllerinin Kategori Birincileri;

En Tarz Blog
http://hakancezhifi.stereomecmuasi.com ile Hakan Cezayirli

En Çalışkan Blog
http://egoistokur.com ile Gülenay Börekçi

En Sosyal Blog
http://www.semiyun.com ile Muhammed Ümit Ateş ve Mertcan Ermiş

En Bilge Forum
http://www.grafikerler.org ile Ömer Yıldız

En İyi Yerel Site
http://www.erzurumrehberi.net ile Rıdvan Gülbaran

Jüri Özel Ödülü
http://www.businessonair.net ile Ertuğ Fıratlı

Bumerang Ödül Töreni’nin ardından sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve en başından beri jüri koltuğunda blog yazarlarına destek veren Bedük ise muhteşem performansıyla Bumads Gecesi katılımcılarına unutulmayacak anlar yaşattı.

İşte Bumads Gecesinden Görüntüler