Standart reklam modelinin dışına çıkarak, reklam dünyasına yeni soluk getiren BumAds’in ana sponsorluğunda “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” çok yakında başlıyor.

Gençler, Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı ile 8 hafta boyunca Türkiye’deki en etkili isimlerin yaratıcı sunumlarıyla geleceğin pazarlaması ile tanışacak.

Geçtiğimiz ay büyük bir lansmanla reklam gurularının büyük beğenisini sağlayan Hurriyet.com.tr’nin yeni reklam modeli Bumads, her gün biraz daha önem kazanan ve yeni bir iş dalı haline gelen sosyal medya uzmanı olmak isteyenler için hazırlanan bu programa destek veriyor.


Sosyal medya uzmanı olmak ister misin?

Kendini sosyal medya alanında geliştirmek isteyen herkese açık olan bu programa özellikle kariyer planlarında sosyal medyayı düşünen öğrenciler, sosyal medya iletişimi konusunda uzman ya da yönetici olmak isteyen genç profesyonellerin katılması bekleniyor.

Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde gerçekleşecek olan bu program, katılımcılara sosyal medya araçları ve stratejilerine dair, markalara ve kurumlara uygulanabilecek şekilde yetenek seti ve temel bilgilerin yer aldığı dopdolu bir programa sahip.

Kendini sosyal medya alanında geliştirmek isteyenlere özel programı ve eğitmenleriyle dikkat çeken   “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı “ 17 Ocak 2012 – 14 Nisan 2012 tarihleri arasında, haftalık 8 saatten oluşacak olan, toplam 13 haftalık ve 104 saatlik program şeklinde olacak.