Geçtiğimiz aylar içinde üyelerimize yepyeni 2 ürün tasarladık. Hem üyelerimizin hem de üye olmak isteyenlerin birlikte kazanacağı “İkili Kazanç Sistemi” ve üyelerimizin çeşitli mecralarda ki hesaplarını Bumerang ile birleştirerek daha çok kazandıkları “Entegrasyonlar” özelliğimize “Twitter Entegrasyonu” nu ekledik.

“İkili Kazanç Sistemi”

ikilikazanc1

Üyelerimize verdiğimiz kampanya kodlarını paylaşarak arkadaşlarını üye yapan kullanıcılarımız hem kazanıyor, hem de üye yaptığı arkadaşına kazandırıyor.

Bumerang’a kampanya kodunu kullanarak ve “Platin” üye olarak kabul edilen kullanıcı Bumerang tekliflerini başarıyla yayınladıktan hemen sonra kampanya kodu sahibi üyemize ve kendisine 20’şer Tl kazandırıyor. Her yeni üye kazançları artırıyor!

“Twitter Entegrasyonu”

images

Cep telefonu, Google Analytics ve RSS entegrasyonları ile kullanıcılarımız hesaplarını Bumerang ile entegre ederek, tekliflerden daha çok kazanıyordu. Şimdi de bu entegrasyonlara Twitter’ı ekledik. Kullanıcılar Twitter hesabını Bumerang ile entegre ederek, sosyal medya gücünün ölçümlenmesini, yani; iletişimin, paylaşımların analiz edilmesini sağlar. Bu ölçümleme ile üyelerimiz sosyal medya güçlerini gösterebilir, tekliflerden daha çok kazanabilirler.