2014 Boomads için yeniliklerin yılı olmaya devam ediyor…
Büyüyen ve globalleşen networkümüze paralel olarak geliştirdiğimiz altyapımızı ve yeni kullanıcı panelimizi yayıncılarımıza sunduk. Şimdi de yepyeni proje modellerimizi siz değerli reklam verenlerimize sunmanın heyecanını yaşıyoruz.
2011 yılından beri sizlere sunduğumuz “Seeding” ve “Content modellerine “Sosyal Medya” ve “Blog Sponsorluğu” uygulamalarımızı ekledik. Yepyeni proje alternatiflerimizle markanıza değer katacak dijital iletişim çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Artık Boomads’in networkünde onbinlerce nitelikli blog ve niş web sitesinin yanı sıra, sosyal medya fenomenleri de yer alıyor.
“Bloglar Aracılığıyla İçerik Pazarlama” yöntemini profesyonel bir yaklaşımla sistemli hale getiren Boomads, şimdi aynı bakış açısını sosyal medyaya taşıyor. Bir diğer yeni uygulamamız olan “Blog Sponsorluğu”ise, hedef kitlelerinizin ilgiyle takip ettiği bloglara dönemsel olarak sponsor olabilme imkanı sunuyor. Markalarınız artık advertorial’ın yanı sıra farklı reklam modelleriyle de bloglarda yer alabilecek, ekstra görünürlük sağlayabilecekler. Yepyeni altyapı ve uygulamalarımızla dijital mecralardaki iletişim ihtiyaçlarınza 360 derece çözüm sunmayı hedefliyoruz.
Detaylı bilgi için, iletişime geçin: reklam@boomads.com
sosyal_medya_paketleri