Reklam verenler, Boomads kampanyalarının erişim oranlarını canlı rapor ekranı aracılığıyla anlık olarak takip edebilecek.

Türkiye’nin tek Content Marketing Platformu Boomads, birlikte çalıştığı medya planlama profesyonellerine ve reklam verenlere büyük bir kolaylık sunuyor. Markalı hazır içeriklerin 50 ile 1000 arasında blog ve niş web sitesinde yayınlandığı ‘Seeding’ modeli, Boomads’in en çok tercih edilen reklam modellerinden bir tanesi. Seeding kampanyalarının reklam içerikleri bloglar ve sosyal medya aracılığıyla yüz binlerce kişiye erişiyor. Yeni rapor ekranı sayesinde, reklam verenler ve medya planlamacılar kampanyalarının erişim rakamlarını kampanya süresince takip edebilecek.

Rapor ekranın üst kısmında kampanyanın yayınlandığı blog sayısı, bloglar üzerinden elde ettiği toplam tekil erişim, ve sosyal platformlarında elde ettiği toplam sosyal medya erişim rakamları yer alıyor.

Ekranın gövde kısmında yer alan grafikte ise kampanyanın, başlangıçtan itibaren o güne / haftaya dek ulaştığı toplam tekil erişim ve sosyal medya erişim rakamları görüntülenebiliyor.

En altta yer alan tabloda ise detaylı bir şekilde sosyal medya rakamları görüntüleniyor. Bu tablo, isteğe bağlı olarak excel’e aktarılabiliyor.

Yeni rapor ekranıyla, başarılı bir dijital kampanyanın olmazsa olmazı ölçümlemenin kolaylaştırılması hedefleniyor.